Doplňkové moduly systému TORIS

Mysleli jsme i na malé společnosti a na ty, kteří právě začínají. Až na výjimky je obvykle potřeba zajistit DHCP server, e-mailový server, faxserver, CRM a mnoho dalších nástrojů. Nabízíme řešení TORIS, které poskytne všechny potřebné funkce.

E-mailový server

obrázek počítačElektronickou komunikaci potřebuje denně většina z nás. Jaký tedy vybrat e-mailový server? Jednou z variant je využití TORIS. Opět platí, že nemusíte nic instalovat - e-mailový server je pro vás připraven již v základní dodávce TORIS... Toto řešení bude přínosné nejen pro správce vaší počítačové a telefonní sítě, ale i pro vaše zaměstnance, kteří mohou přistupovat ke klientským stanicím pomocí webového rozhraní TORIS.

Faxový modul

Potřebujete ve společnosti fax? Použijte ten, který je součástí TORIS. Přijaté faxy systém předá na vybrané e-mailové adresy. Pro odesílání faxu se stačí připojit k rozhraní systému...

Callcentrum

Díky modulu Callcentrum je TORIS připraven obsloužit volající zákazníky. Lze využít i automatické spojovatelky (IVR), která vašim klientům podá informace ještě před přepojením na agenta. Součástí modulu je samozřejmě i nástroj pro práci s reporty a monitoring callcentra.

Firewall

V případě, že je váš TORIS server umístěný na internetu, je možné použít firewall. Nikdo neoprávněný se tak nedostane do webového rozhraní ani do ostatních komponent serveru a data budou chráněna proti vnějším útokům...